top of page

Fulya Hanife Sadıklı

Kurucu Ortak

Avukat Fulya Hanife Sadıklı, Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2019 yılında mezun olmuştur. Eğitim sürecinde alanında başarılı bir çok hukuk bürosunda yaz stajı yapma imkanı bularak kendisini mesleki anlamda ve insan ilişkilerinde geliştirmiştir. Yasal avukatlık stajını yine İzmir’in köklü bir hukuk bürosu olan Sürücü Hukuk Bürosunda tamamlamıştır.

Yasal stajını tamamladıktan sonra, 2020 yılında Sadıklı Hukuk Bürosunu kurarak hukuki hizmet vermeye başlamıştır. 2023 yılında Av. Fatma Akyol Yastıkcı ile güçlerini birleştirerek Sadıklı & Akyol Hukuk ve Danışmanlık Bürosu çatısı altında hukuki hizmet vermeye devam etmekte ve müvekkillerine geniş hukuki deneyim ve profesyonellik sunmaktadır.

Av. Fulya Hanife Sadıklı, müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarını karşılamak için disiplinli, dürüst ve etik bir yaklaşım benimser. Hukukun gelişen dinamiklerine ayak uydurur ve müvekkillerinin haklarını etkili bir şekilde savunmak için her zaman hazırdır.

Kendisi aktif olarak İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve Lojistik alanında lisans eğitimine devam etmektedir.

Avukat Görseli

İletişime Geç!

+90 532 557 35 96

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page